Dożynki Gminne i Powiatowe w Koronowie 5 września

Burmistrz Koronowa Stanisław Gliszczyński oraz Starosta Bydgoski Wojciech Porzych serdecznie zapraszają na Dożynki Gminne i Powiatowe, które odbędą się 5 września 2015 r. w Koronowie.

Uroczystość rozpocznie się o godzinie 13 mszą świętą w bazylice pw. Wniebowzięcia NMP w Koronowie (ul. Bydgoska). Po przejściu korowodu na plac przy hali M-GOSiR (ul. Wąskotorowa), około godziny 15.00 rozpocznie się ceremoniał dożynkowy a po nim program artystyczny (Narodowe Czytanie z Miejską Biblioteką Publiczną, koncert Orkiestry Dętej, występ zespołu „Wesołe Gospodynie" i Kapeli „Koronowiacy"). O godzinie 20 zaplanowany jest koncert gwiazdy wieczoru – zespołu Sound'N'Grace! Imprezę zakończy zabawa taneczna.

Ponadto podczas Dożynek Gminnych i Powiatowych: stoiska promocyjne gmin powiatu bydgoskiego, konkursy na „Najpiękniejszy Ogród w Powiecie Bydgoskim", Najładniejszy wieniec wykonany w stylu tradycyjnym", „Najciekawsze stoisko gminne", atrakcje dla dzieci i wiele innych.

Zapraszamy!

Organizatorzy: Urząd Miejski w Koronowie, Starostwo Powiatowe w Bydgoszczy, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Koronowie, Miejsko-Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Koronowie.

Partnerzy: Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska" w Koronowie, Elewator w Koronowie Sp. z o.o., Bank Spółdzielczy w Koronowie, Koronowski Park Wiatrowy Sp. z o.o. , Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe "CHEMIROL" Sp. z o.o., Miejska Biblioteka Publiczna w Koronowie

DOŻYNKI poprawka